KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell / tusch 16416168
nr 1641 6168
Kjartan Slettemark
(1932-2008), Sverige
Akvarell / tusch, Signerad, daterad -63. Akvarell, bildmått: 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 65x74 cm
Kjartan Slettemark, svensk-norsk målare född 1932, död 2008.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 september 2024
kl 19:50:16
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Kjartan Slettemark
Läs mer om Kjartan Slettemark