KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell / tusch 16416168

nr 1641 6168

Kjartan Slettemark

(1932-2008), Sverige

Akvarell / tusch, Signerad, daterad -63. Akvarell, bildmått: 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 65x74 cm

Kjartan Slettemark, svensk-norsk målare född 1932, död 2008.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 9 september 2024
kl 19:50:16

Kjartan Slettemark

Läs mer om Kjartan Slettemark